• −28%

REKUPERATORIUS SYSTEMAIR SAVE VTC 300 SU PRIEŠSROVINIU ŠILUMOKAIČIU IR INTEGRUOTU VALDIKLIU

3 714,70 €
2 674,58 € Sutaupote 28%
Su mokesčiais

Plokštelinis priešpriešinio srauto rekuperatorius.

Pavadinimas: SAVE VTC 300

Gamintojas: Systemair

Kilmės šalis: Lietuva

  • Šilumokaičio tipas: Plokštelinis priešpriešinio srauto
  • Oro srautas, m³/h: 381
  • Energetinė klasė: A+
  • Įrangos garantija: 3 metai

Konsultacija: +370 612 22838
El. paštu: [email protected]

SAVE VTC 300 rekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas iki 240 m². Galimi kairiniai ir dešininiai variantai.


PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Didelio efektyvumo plokštelinis šilumogrąžis ir EC tipo kintamo greičio ventiliatoriai;

Valdymas pagal poreikį su įmontuotu drėgmės jutikliu;

Atitirpinimo funkcija;

Galimybė rinktis iš kelių valdymo variantų;

Jungčių plokštė išorėje, lengvam priedų prijungimui;

Galimybė prijungti Modbus per RS-485;

Eurovent sertifiktas.


VALDYMAS NET TRIMIS BŪDAIS

SAVE LIGHT – valdymo pultelis bazinėms funkcijoms, tokioms kaip oro srauto valdymas, aliarmo indikacija ir filtro keitimo perspėjimas.

SAVE TOUCH – valdymo pultelis su jutikliniu ekranu ir pilna prieiga prie visų funkcijų. Pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis tarp RANKINIS ir AUTO valdymo režimų, arba pasirinkti vieną iš sukonfigūruotų naudotojo funkcijų ir dar daugiau.

SAVE CONNECT – mobili programėlė ir Interneto Prieigos Modulis leidžia valdyti įrenginį nuotoliniu būdu. Mobili programėlė turi visas SAVE TOUCH pultelio funkcijas ir leidžia valdyti įrenginį iš išmaniojo telefono.


Kiekvienas valdymo variantas yra pasirinktinas ir turi būti užsisakytas atskirai kaip priedas. Įrenginys turi paruoštą angą pultelio montavimui duryse. Išorinio valdymo pultelio laidas nepridedamas ir turi būti užsisakytas atskirai.


YPATYBĖS

SAVE VTC 300 įrenginys sudarytas iš dviejų lakštų. Įrenginyje įmontuotas didelio efektyvumo plokštelinis šilumokaitis. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį.


Įrenginys turi automatinę atitirpinimo funkciją su galimybe rinktis iš 3 režimų, priklausomai nuo aplinkos ir lauko oro salygų.


Be pašildytuvo, įrenginys veikia iki -5°C sandariuose namuose, kur neleidžiamas nesubalansuotas oro srautas. Kuomet nesubalansuotas oras yra leidžiamas, be pašildytvo įrenginys veikia iki -15 °C. Žemiau -15 °C pakaitintuvas yra visada reikalingas. Pašildytuvas ir jo prijungimo rinkinys gali būti užsisakytas atskirai kaip priedas.

SAVE VTC 300

Specifinė nuoroda

Atsisiųsti