• −28%

REKUPERATORIUS SYSTEMAIR SAVE VTC 200 SU PRIEŠSROVINIU ŠILUMOKAIČIU IR INTEGRUOTU VALDIKLIU

2 746,70 €
1 977,62 € Sutaupote 28%
Su mokesčiais

Plokštelinis priešpriešinio srauto rekuperatorius.

Pavadinimas: SAVE VTC 200

Gamintojas: Systemair

Kilmės šalis: Lietuva

  • Šilumokaičio tipas: Plokštelinis priešpriešinio srauto
  • Oro srautas, m³/h: 267
  • Energetinė klasė: A
  • Įrangos garantija: 3 metai

Konsultacija: +370 612 22838
El. paštu: [email protected]

SAVE VTC 200 rekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas iki 180 m². Galimi kairiniai ir dešininiai variantai.


PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Didelio efektyvumo plokštelinis šilumogrąžis ir EC tipo kintamo greičio ventiliatoriai;

Valdymas pagal poreikį su įmontuotu drėgmės jutikliu;

Automatinis atitirpinimas;

Galimybė rinktis iš kelių valdymo variantų;

Jungčių plokštė išorėje, lengvam priedų prijungimui;

Galimybė prijungti Modbus per RS-485;

Passive House ir Eurovent sertifikatai.

VALDYMAS NET TRIMIS BŪDAIS

SAVE LIGHT – valdymo pultelis bazinėms funkcijoms, tokioms kaip oro srauto valdymas, aliarmo indikacija ir filtro keitimo perspėjimas.

SAVE TOUCH – valdymo pultelis su jutikliniu ekranu ir pilna prieiga prie visų funkcijų. Pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis tarp RANKINIS ir AUTO valdymo režimų, arba pasirinkti vieną iš sukonfigūruotų naudotojo funkcijų ir dar daugiau.

SAVE CONNECT – mobili programėlė ir Interneto Prieigos Modulis leidžia valdyti įrenginį nuotoliniu būdu. Mobili programėlė turi visas SAVE TOUCH pultelio funkcijas ir leidžia valdyti įrenginį iš išmaniojo telefono.


Kiekvienas valdymo variantas yra pasirinktinas ir turi būti užsisakytas atskyrai kaip priedas. Įrenginys turi paruoštą angą pultelio montavimui duryse. Išorinio valdymo pultelio laidas nepridedamas ir turi būti užsisakytas atskirai.


YPATYBĖS

Korpusas pagamintas iš lakštinio metalo ir gerai izoliuotas nuo kondensato. Vidinė korpuso dalis pagaminta iš išplėsto polipropileno (EPP) ir užtikrina itin gerą triukšmo ir šilumos nuostolių izoliaciją. Visi komponentai gali būti lengvai išimami techninei priežiūrai ir aptarnavimui.


Įrenginyje įmontuotas didelio efektyvumo plokštelinis šilumokaitis. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį.


Įrenginys turi automatinę atitirpinimo funkciją su galimybe rinktis iš 3 režimų, priklausomai nuo aplinkos ir lauko oro sąlygų.


Be pašildytuvo, įrenginys veikia iki 0°C sandariuose namuose, kur neleidžiamas nesubalansuotas oro srautas. Kuomet nesubalansuotas oras yra leidžiamas, be pašildytvo įrenginys veikia iki -3 °C. Žemiau -3 °C pakaitintuvas yra visada reikalingas. Pašildytuvas ir jo prijungimo rinkinys gali būti užsisakytas atskirai kaip priedas.


Įrenginys yra su jungčių plokšte, turinčia iš anksto paruoštus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau sumontuoti ir sukonfigūruoti išorinius daviklius, taip pat išorinius šildytuvus / aušintuvus ir kitus priedus.

SAVE VTC 200

Specifinė nuoroda

Atsisiųsti

Systemair SaveVTC200 instrukcija

Atsisiųsti (2.48M)