DŽIAUGIAMĖS GALĖDAMI PASIŪLYTI DIDŽIAUSIĄ ORO KONDICIONIERIŲ EKSPOZICIJĄ LIETUVOJE! 


UAB "ŠVOKA" PAGRINDINĖS VEIKLOS SRITYS YRA ŠILDYMO, VĖDINIMO IR ORO KONDICIONAVIMO SISTEMŲ PREKYBA, MONTAVIMAS, PRIEŽIŪRA IR SERVISAS.

DARBUS ATLIEKAME VISOJE LIETUVOJE.

PREKYBA

Norint užtikrinti puikų rezultatą pagal individualų užsakovo poreikį labai svarbios yra prekybos ir montavimo sritysKiekviena situacija yra unikali, todėl būtina skirti pakankamai laiko ir įsigilinti tiek į patalpų planus, jų paskirtį, veiklos tipą, konstruktyvą ir pan., tiek ir išgirsti užsakovo lūkesčius.

Oro kondicionavimo sistemos galios parinkimas.

Padedant išsirinkti oro kondicionavimo sistemą labai svarbu teisingai įvertinti įrangos projektinę galią. Čia retai padeda įprasta senoji daugumos specialistų naudojama kondicionierių galios parinkimo taisyklė, kai dešimčiai kvadratinių metrų parenkamas 1kW vėsinimo ar šildymo galios. Taisyklė, kai skaičiuojama, kad 10m² = 1kW; 20m² = 2kW ir t.t., šiais laikais aklai naudojama tik arba nesuprantant, arba nenorint gilintis į situaciją. Tai galima naudoti tik kaip pradinį, labai preliminarų skaičių bendram įsivaizdavimui.

Montavimo vietos parinkimas.

Priklausomai nuo užsakovo lūkesčių ir patalpų išplanavimo labai svarbu teisingai parinkti oro kondicionieriaus montavimo vietą patalpų viduje. Teisingai parinkus vietą dažnu atveju galima užtikrinti ir kelių patalpų kondicionavimą vienu įrenginiu.

Konkretaus įrenginio parinkimas.

Patys įrenginiai yra labai įvairūs tiek savo kaina, tiek techninėmis savybėmis. Nėra blogo/netinkamo įrenginio, t.y. net pats pigiausias įrenginys, priklausomai nuo situacijos, gali tenkinti visus užsakovo lūkesčius, o gerai parinktas ir teisingai sumontuotas – nekelti problemų eksploatavimo metu. Žinant, kad kondicionavimo įrenginių (gamintojų, tipų, modelių) yra gerokai virš 100, teisingai išsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį be specialisto pagalbos yra sudėtinga.

Vėdinimo sistemos parinkimas.

Projektuojant vėdinimo sistemą būtina teisingai įvertinti reikalingus oro kiekius bei užtikrinti, kad tokie ir būtų patalpose.

Individuali konsultacija.

Kiekviena situacija individuali, todėl kviečiame atvykti išsamiai konsultacijai pas specialistus, kurie yra savo srities profesionalai. Tam, kad galėtume Jums skirti pakankamai dėmesio ir laiko – geriausia atvykti iš anksto sutartu laiku.

Dėl konsultacijos skambinkite tel.: +370 642 05550

Laukiame Jūsų adresu: Vilnius,  Kalvarijų g. 98

MONTAVIMAS

Teisingai parinkus įrangos tipą, galią bei modelį labai svarbu teisingai sumontuoti pasirinktą įrangą. Būtina laikytis visų įrangos gamintojo montavimo rekomendacijų ir darbams naudoti kokybiškas montavimo medžiagas. Yra begalės smulkmenų kaip teisingai vakuumuoti sistemą, kaip teisingai pildyti ją freonu. Taip pat būtina laikytis gamintojo rekomendacijų vamzdynų ilgiams, įrangos tvirtinimams ir pan. Mes skiriame didelį dėmesį aukštam montavimo kokybės užtikrinimui, nes ir pats brangiausias, bet prastai sumontuotas įrenginys neužtikrins Jūsų norimo komforto lygio, veiks netinkamai, skleis papildomus nereikalingus garsus ir pan.

Visiems savo montavimo darbams suteikiame 5 metų garantiją.


APTARNAVIMAS

Teisingai parinkti ir sumontuoti įrangą yra du pagrindiniai momentai, tačiau svarbu ir toliau ją teisingai prižiūrėti. Techninius įrangos aptarnavimus rekomenduojame atlikti bent kartą metuose. Geriausia tai daryti po šildymo arba vėsinimo (priklausomai nuo įrangos tipo) sezono. Pats įrenginys tikėtina, kad veiks ir be techninio aptarnavimo, bet tikrai prastės jo našumas, kris jo galia bei efektyvumas, naudos daugiau elektros energijos, padidės kondensato gedimo tikimybė.


SERVISAS

Servisą atliekame tiek savo, tiek ir kitų įmonių sumontuotiems įrenginiams. Remontuojame, tiekiame ir keičiame atsargines detales, keičiame filtrus ir pan.