• −20%

Daikin EMURA 2,0 kW

2 854,39 €
2 283,51 € Sutaupote 20%
Su mokesčiais

Sieninio tipo split sistemos oro kondicionieriaus komplektas.

Kodas: FTXJ20AW* / FTXJ20AS* / FTXJ20AB* / RXJ20A (*AW - balta vidinio bloko panelė; AS - sidabrinė vidinio bloko panelė; AB - juoda vidinio bloko panelė)

  • Vėsinimo galia, kW: 2,0
  • Šildymo galia, kW: 2,5
  • Energetinė klasė (vėsinime/šildyme): A+++/ A+++
  • SCOP: 5,15
  • SEER: 8,75
  • Rekomenduojamos šildymo temperatūrų ribos, °C: -20 - +24
  • Įrangos garantija: 3 metai

Konsultacija: +370 612 22838
El. paštu: [email protected]


„Daikin Emura“ patraukia akį ir išsiskiria į žmones orientuotu požiūriu, ypatingą dėmesį skiriant komfortui ir naudotojo patirčiai, leidžiančiai namuose sukurti daugiau gerovės. „Daikin Emura“ sudaro sieninis patalpų įrenginys, nuotolinio valdymo pultas ir lauko įrenginys. Kiekviena dalis pasižymi „Daikin“ dizaino filosofija. Šis 3 (-iosios) kartos „Daikin Emura“ įrenginys išsiskiria patraukliu dizainu su grakščiomis šešėlinėmis linijomis, papildomomis išmaniosiomis funkcijomis ir geresne naudotojų patirtimi – dar labiau atspindi Europos architektūros estetiką, techninius standartus ir naudotojų poreikiams.

GRAŽUS DIZAINAS

Suprojektuotas patraukti akį

Ieškote oro kondicionavimo sistemos, kuri sujungia geriausias našumo ir dizaino savybes? „Daikin Emura“ – klimato kontrolės sprendimas, kuriam būdinga puikiai subalansuota forma ir funkcija. Visiškai suprojektuotas ir pagamintas vietoje. Gražus ir pažangus dizainas, kuris tiks jūsų interjerui: nors ir aukščiausios klasės, bet įperkamas ir IF DESIGN AWARD bei „Red Dot Product Design Award 2022“ nominacijų laimėtojas. Su „Daikin Emura“ net jūsų sienos didžiuosis!

Lenktos linijos

Dažniausiai oro kondicionierių linijos yra tiesios. „Daikin Emura“ įranga didžiuojasi būdama išskirtinė. Priekinis ir galinis skydelis išlenktas, todėl patalpų įrenginys pasižymi unikalia 3D forma. Lenktos linijos simbolizuoja harmoningą oro srautą, taip pat jos patalpoje sukuria vizualiai malonų poveikį.

Judesio emocijos

Skydelio judesys yra unikalus „Daikin“ dizaino įrenginiams. Kokie yra išskirtiniai „Daikin Emura“ oro kondicionieriaus skydelio judesio požymiai? Nedideliu kampu pasistumia į priekį, sukurdamas darbiniu režimu naujas dinamiškas ir skirtingas šešėlines linijas. Poslinkis tam tikru kampu, judant skydeliui, suteikia realių emocijų.

Subtilus šešėlių žaismas

Išlenkti patalpų įrenginio skydeliai sukuria šešėlius, kurie, tiesą sakant, pagyvina „Daikin Emura“, o lauko šilumos siurblys pasitelkia šešėlius, kad paslėptų besisukantį ventiliatorių.

Forma pagal funkciją

Taip pat „Daikin Emura“ oro kondicionieriaus skydelio judesys, nepaisant lenktų linijų ir patrauklaus vizualinio efekto, pagerina oro paskirstymą visoje patalpoje. Todėl garsus dizaino teiginys „forma pagal funkciją“ puikiai atspindi „Daikin Emura“. Kiekviena dizaino detalė yra gerai apgalvota.

Plona konstrukcija

Norite kuo geriau išnaudoti savo namų erdvę, bet nenorite, kad jūsų oro kondicionavimo įrenginys patrauktų visą dėmesį? Tiesa? „Daikin Emura“ yra tik 90 cm pločio. O dėl savo išlenktos konstrukcijos įrenginys atrodo dar plonesnis nei yra iš tikrųjų.


MAKSIMALUS KOMFORTAS

Suteiks komfortą visus metus

Gyvenkite tokiame klimate, kuris pritaikytas jūsų gyvenimo būdui. Forma pagal funkciją… Visiškai atspindi „Daikin Emura“. Oro kondicionierius yra pritaikytas sukurti tobulą patalpų klimatą ir suteikti namie daugiau komforto. „Daikin Emura“ atvėsina vasarą ir šildo žiemą, be to, jūsų namų aplinka bus sveika, nes patalpų oras išfiltruojamas. Įženkite į „Daikin Emura“ komforto zoną…
Optimizuotas oro paskirstymas

Dažniausiai oro kondicionierių linijos yra tiesios. „Daikin Emura“ įranga didžiuojasi būdama išskirtinė. Priekinis ir galinis skydelis išlenktas, todėl patalpų įrenginys pasižymi unikalia 3D forma. Lenktos linijos simbolizuoja harmoningą oro srautą, taip pat jos patalpoje sukuria vizualiai malonų poveikį.

Akustinis komfortas

Ar jums namie patinka ramybė ir tyla?

„Daikin Emura“ įranga veikia taip tyliai, kad beveik užmiršite, jog ji yra. Specialiai suprojektuotas ventiliatorius optimizuoja aukšto našumo lygio oro srautą, sukeldamas mažai triukšmo, todėl darbo režimu „Daikin Emura“ beveik nesigirdi.
Oro valymas

90% laiko praleidžiate patalpose. „Daikin Emura“, integravus oro valymo filtrus ir „Flash Streamer“ technologiją, sulaiko dulkių daleles, suskaido alergenus ir pašalina nemalonius kvapus, todėl užtikrinamas geresnis, švaresnis oras. Štai kaip „Daikin Emura“ oro kondicionavimo įrenginys pasirūpina sveikais namais.


IŠMANUSIS VALDYMAS


Klimatą kontroliuokite iš bet kurios vietos bet kuriuo metu. „Daikin Emura“ įrenginys, jums esant šalia, yra paruošiamas užtikrinti optimalų komfortą. Žinoma, galite lengvai perimti valdymą spustelėję mygtuką arba bakstelėję ekraną – valdykite „Daikin Emura“ naudotojui patogiu nuotolinio valdymo pulteliu arba iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu intuityvia „Onecta“ programėle, įdiegę išmaniuosiuose įrenginiuose.

Minimalistinis dizainas

„Daikin Emura“ nuotolinio valdymo pultelis išsiskiria minimalistiniu dizainu, išlenktomis linijomis, pikseliniu ekranu ir mėlynąja „Daikin Eye“ sistema. Kompaktiška ir rankai puikiai tinkanti konstrukcija. Galite tiesiog magnetu pritvirtinti nuotolinio valdymo pultelį prie sienos.

Naudotojui patogus valdymas

Lengvai valdykite patalpų klimatą: nuotolinio valdymo pulteliu pasiekiamos pačios svarbiausios funkcijos. Visos kitos funkcijos lengvai prieinamos per lengvai suprantamą meniu arba intuityvią „Onecta“ programą.

„Onecta“ programa

Ne namie? Tai ne problema, turint „Onecta“ programą. Programa suteikia momentinę prieigą prie visų funkcijų. Taigi, galite bet kuriuo metu lengvai reguliuoti „Daikin Emura“ nustatymus išmaniuoju telefonu būdami bet kur.

Valdykite visas „Daikin Emura“ oro kondicionieriaus funkcijas;

Kurkite skirtingus tvarkaraščius ir darbo režimus;

Stebėkite energijos sąnaudas kasdien, kas savaitę arba kasmet;

Nustatykite savo namuose kambarį, kad būtų galima lengvai valdyti įvairius įrenginius.


ENERGIJOS EFEKTYVUMAS


Sumažinti poveikį aplinkai ir gaukite mažesnes sąskaitas už energiją. Nesvarbu, ar lauke labai karšta, ar šalta, jūs tikitės, kad jūsų oro kondicionierius veiks visus metus tuo pačiu stabiliu būdu. „Daikin Emura“ įranga yra pritaikyta darbui bet kuriuo metų laiku, todėl ji ištisus metus suteikia komforto labiausiai energiją taupančiu būdu: „Bluevolution“ technologija garantuoja geriausią našumą pagal klasę su mažu poveikiu aplinkai ir mažomis sąskaitomis už energiją.

Lauko įrenginys

„Daikin Emura“ įranga komplektuojama su pertvarkytu lauko įrenginiu, kuriam naudojama moderniausia technologija, kad poveikis aplinkai ir sąskaitos už energiją būtų kuo mažesnės. Didžioji dalis sunaudojamos energijos gaunama iš lauko oro – nemokamo ir neribotai atsinaujinančio ištekliaus.

Bluevolution

Taip pat „Daikin Emura“ dėl naujos kartos R-32 šaldymo medžiagos gali sumažinti poveikį planetai. Nors R-32 GWP (globalinio atšilimo potencialas) mažesnis, jis yra lygiavertis savo galia standartinėms šaldymo medžiagoms ir pasižymi didesniu energijos efektyvumu bei mažesnėmis CO2 emisijomis. Tai vadinama „Bluevolution“ technologija.

Pora ar keli įrenginiai?

„Daikin Emura“ galima prijungti prie kompaktiško porinio arba kelių lauko įrenginių. Tai koks sprendimas dabar jums geriausias? Licencijuotas „Daikin“ montuotojas jums padės pasirinkti lauko įrenginį, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.

FTXJ20AW / FTXJ20AS / FTXJ20AB / RXJ20A

Specifinė nuoroda

Atsisiųsti

Daikin FTXJ Emura instrukcija

Atsisiųsti (3.41M)

Daikin FTXJ Emura bukletas EN

Atsisiųsti (1.03M)