• −26%

PANASONIC TZ SUPER-COMPACT 3,5 kW

1 103,00 €
816,22 € Sutaupote 26%
Su mokesčiais

Sieninio tipo split sistemos oro kondicionieriaus komplektas.

Kodas: CS-TZ35WKEW / CU-TZ35WKE

  • Vėsinimo galia, kW: 3,5
  • Šildymo galia, kW: 4,0
  • Energetinė klasė (vėsinime/šildyme): A++/ A++
  • SCOP: 4,6
  • SEER: 6,8
  • Rekomenduojamos šildymo temperatūrų ribos, °C: -15 - +24
  • Įrangos garantija: 3 metai

Konsultacija: +370 612 22838
El. paštu: [email protected]

Tobulas oro kondicionierius mažiausioms namų erdvėms.


Nauja ypatingai kompaktiška konstrukcija

Naujos kompaktiškos konstrukcijos vidaus (patalpų) blokų plotis vos 779 mm. Tai suteikia daugiau montavimo galimybių, įskaitant montavimą ribotoje erdvėje virš durų. Kruopščiai suprojektuotas taip, kad būtų patogu tiek montuotojui, tiek naudotojui – naujojo TZ montavimo laikas labai ženkliai sutrumpėjo. Be to, buvo naujai suprojektuoti vidiniai bloko elementai, kad techninę priežiūrą būtų galima atlikti greičiau ir lengviau. Kad supaprastėtų techninė priežiūra, elektronikos ir elektrinės instaliacijos elementai dabar išdėstyti tik vienoje bloko pusėje.


Įdiegtas WLAN ir suderinamumas su „Alexa“ ir „Google Home“

Naujasis TZ atvyksta jau paruoštas jungti prie interneto, kad būtų galima jį valdyti išmaniuoju telefonu, per jame įdiegtą programėlę „Panasonic Comfort Cloud“. Pasinaudodami patogia sąsaja, valdykite, stebėkite ir sudarinėkite veikimo grafikus. Pasinaudodami programėle „Panasonic Comfort Cloud“, valdykite „Panasonic“ oras-oras tipo šilumos siurblį bei iš bet kokios vietos ir bet kada naudokitės per debesiją prieinamomis papildomomis funkcijomis. Vienas naudotojas gali valdyti iki 200 įrenginių ir taip pat nustatyti įvairius naudotojus bei jų teises. Taip pat yra galimas energijos stebėjimas, kuris suteikia galimybę dar labiau taupyti energijai skirtas išlaidas. Veikia su „Alexa“ ir „Google Home“. Priklauso nuo šalies.
Naujas valdymas balsu. Žodžiai padaro daugiau nei veiksmai

Valdykite be ribų ir, be rankų pagalbos, naudokitės visomis savo oro kondicionierių funkcijomis. Dabar, turint prie tinklo prijungtus mūsų oro kondicionierius su „Panasonic Comfort Cloud“ ir valdymą balsu, gauti maksimalų vėsinimo komfortą yra dar lengviau.


PM 2,5

Ore gali tvyroti kietosios dalelės (PM 2,5), įskaitant dulkes, nešvarumus, dūmus ir skysčio lašelius. Filtras gali sugaudyti PM 2,5 daleles, įskaitant pavojingus teršalus bei dulkes ir žiedadulkes ir taip patalpoje palaikyti oro kokybę.


„Panasonic“ oro kondicionierių su oro žaliuzėmis vidaus blokai turi platesnes įsiurbimo groteles ir ypač greitą ventiliatorių, kurie leidžia pasiekti didesnį oro srautą

Daugiau komforto su oro žaliuzėmis „Aerowings“

„Panasonic“ oro žaliuzės „Aerowings“ turi dvi nepriklausomas mentes, kurios oro srautą sukoncentruoja taip, kad jus atvėsintų per trumpiausią įmanoma laiko tarpą. Tai taip pat padeda vėsų orą tolygiai paskirstyti po patalpą.

Aukščiausio lygio oro srauto valdymas

Oro žaliuzės turi dvi nepriklausomas mentes, kurios leidžia geriau valdyti oro srauto kryptį. Be oro žaliuzių, esant tiesioginiam oro srautui, jo taikinys niekuomet nesikeičia ir todėl, nuolat veikiami šalto oro srauto, galite greitai pasijusti nekomfortiškai.

Komfortas, kuris tęsiasi ir tęsiasi, naudojant dušo tipo vėsinimą

Kai dvigubos oro žaliuzės orą nukreipia link lubų, jos sukuria dušo tipo vėsinimo efektą.

Vėsinimas, naudojant dušo efektą

Tai užtikrina tolygų vėsaus oro paskirstymą po patalpą ir jūs, nepatirdami nuolatinio tiesioginio vėsinimo, galite jaustis patogiai.


Stilingas nuotolinio valdymo pultelis

Su greitu priėjimu prie pagrindinių operacijų ir sklandžiai nuslystančiu dangteliu, kuris atveria daugiau galimybių, nuostatų valdymas tampa paprastas ir intuityvus. Patogiai guli jūsų delne.

Apšviečiamas LED (šviesdiodis) ekranėlis

Ekranėlis su švelniu foniniu apšvietimu leidžia keisti nustatymus net esant tamsiame kambaryje.

Išskirtinis nustumiamas dangtelis

Švelniai nuslystantis dangtelis ne tik pabrėžia „švarią“ (neperkrautą) nuotolinio pultelio formą, bet kartu mygtukus saugo nuo išsitepimo ar netyčinio (atsitiktinio) jų paspaudimo.

Tikslus temperatūros valdymas

Mėgaukitės tikslesniu temperatūros reguliavimu ir didesniu komfortu, kurį leidžia pasiekti temperatūrą 0,5 °C tikslumu valdantis pultelis.


Draugiškas aplinkai R32 šaltnešis


Ypač tylus! Tik 20 dB(A)


Laidinis valdiklis (įsigijamas papildomai)

CS-TZ35WKEW / CU-TZ35WKE

Specifinė nuoroda