• −28%

REKUPERATORIUS SYSTEMAIR SAVE VTR 500 SU ROTACINIU ŠILUMOKAIČIU IR INTEGRUOTU VALDIKLIU

3 728,01 €
2 684,17 € Sutaupote 28%
Su mokesčiais

Rotacinis rekuperatorius.

Pavadinimas: SAVE VTR 500

Gamintojas: Systemair

Kilmės šalis: Lietuva

  • Šilumokaičio tipas: Rotacinis
  • Oro srautas, m³/h: 571
  • Energetinė klasė: A
  • Įrangos garantija: 3 metai

Konsultacija: +370 612 22838
El. paštu: [email protected]

SAVE VTR 500 rekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas iki 400 m². Galimi kairiniai ir dešininiai variantai.


PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Didelio efektyvumo rotacinis šilumogrąžis ir EC tipo kintamo greičio ventiliatoriai;

Valdymas pagal poreikį su įmontuotu drėgmės jutikliu;

Drėgmės perdavimo funkcija, kondensacijos sumažinimui žiemos metu;

Galimybė rinktis iš kelių valdymo variantų;

Jungčių plokštė išorėje, lengvam priedų prijungimui;

Galimybė prijungti Modbus per RS-485;

Gartraukio jungtis;

DIBt, Passive House ir Eurovent sertifiktas.


VALDYMAS NET TRIMIS BŪDAIS

SAVE LIGHT – valdymo pultelis bazinėms funkcijoms, tokioms kaip oro srauto valdymas, aliarmo indikacija ir filtro keitimo perspėjimas.

SAVE TOUCH – valdymo pultelis su jutikliniu ekranu ir pilna prieiga prie visų funkcijų. Pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis tarp RANKINIS ir AUTO valdymo režimų, arba pasirinkti vieną iš sukonfigūruotų naudotojo funkcijų ir dar daugiau.

SAVE CONNECT – mobili programėlė ir Interneto Prieigos Modulis leidžia valdyti įrenginį nuotoliniu būdu. Mobili programėlė turi visas SAVE TOUCH pultelio funkcijas ir leidžia valdyti įrenginį iš išmaniojo telefono.


Kiekvienas valdymo variantas yra pasirinktinas ir turi būti užsisakytas atskyrai kaip priedas. Įrenginys turi paruoštą angą pultelio montavimui duryse. Išorinio valdymo pultelio laidas nepridedamas ir turi būti užsisakytas atskirai


YPATYBĖS

SAVE VTR 500 sudarytas iš dviejų lakštų. Įrenginyje įmontuotas didelio efektyvumo, kintamo greičio rotacinis šilumokaitis su drėgmės perdavimo funkcija, kuri reguliuoja rotoriaus sukimosi greitį pagal temperatūrą ir į tiekiamą orą grąžinamą drėgmę. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį.


Įrenginys turi įmontuotą elektrinį šildytuvą.


Įrenginys yra su jungčių plokšte, turinčia iš anksto paruoštus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau sumontuoti ir sukonfigūruoti išorinius daviklius, taip pat išorinius šildytuvus / aušintuvus ir kitus priedus.

SAVE VTR 500

Specifinė nuoroda

Atsisiųsti

Systemair SaveVTR500 instrukcija

Atsisiųsti (3.12M)